Spektakle i etiudy

Wciągające fabuły, piękne kostiumy, majestatyczne konie, muzyka i taniec tworzą niepowtarzalną atmosferę i dostarczają niezapomnianych przeżyć. Organizujemy pokazy konne na terenie całego kraju. Nasza oferta pokazów obejmuje pełnometrażowe spektakle jak i krótsze etiudy. Wejdź z nami do magicznego świata teatru konnego. 

HELL & HEAVEN

Czasem warto się zatrzymać na chwilę i zastanowić się za czym i po co tak naprawdę gonimy, zapominając po drodze o rzeczach naprawdę ważnych.

Życie – ciągła wędrówka, powitania, rozstania i powroty. Minuty, godziny, pory roku. Dzieciństwo, młodość i starość. Dwoje ludzi, kobieta i mężczyzna, którzy pokonują zakręty losu. Pytania i brak odpowiedzi. Odwieczna walka dobra ze złem, a na końcu NAGRODA i KARA. W tym niesamowitym widowisku wystąpią niezwykli ludzie i zwierzęta. Łączy ich specjalna i jedyna w swoim rodzaju więź duchowa.

Pokaz dostępny jest w wersji etiudy oraz pełnometrażowego spektaklu.

ZACZAROWANY ŚWIAT MELANII

Kolejna awantura rodzinna… ciągle to samo, wieczne pretensje… Melania ma już dość, ucieka z domu i biegnie przed siebie. Dokąd? Sama nie wie.

„Zaczarowany świat Melanii” to wzruszający romans. Opowieść o ucieczce w marzenia, do świata naszej wyobraźni – do świata idealnego.

Tą sztuką chcemy przypomnieć widzom, że wszystko co się dzieje wokół nas, zależy od nas samych, a marzenia naprawdę się spełniają.

Pokaz dostępny jest w wersji etiudy oraz pełnometrażowego spektaklu.

ARABIAN DANCE

Przenieśmy się daleko na Bliski Wschód… tajemnicza muzyka, wdzięczne i pełne gracji konie ubrane w tradycyjne stroje arabskie oraz niesamowity układ taneczny przeniesie Państwa w krainę cudów, w której wszystko może się wydarzyć.

ZAKLĘTA MIŁOŚĆ

W tym trzymającym w napięciu spektaklu okaże się, czy miłość przetrwa to co szykuje jej złowieszczy los.

Pełne emocji, spektakularne widowisko z udziałem tancerzy i pary koni andaluzyjskich.

Pokaz dostępny jest w wersji etiudy oraz pełnometrażowego spektaklu.

SEN O HISZPANII

Gorący klimat hiszpańskiego Flamenco, zjawiskowa muzyka, dostojne konie andaluzyjskie oraz wspaniała tancerka – w tej pełnej przygód etiudzie „Sen o Hiszpanii” wszystko może stać się rzeczywistością.

VIENNA ROMANCE

Romantyczna etiuda w wykonaniu pary tancerzy i koni o tematyce miłosnej utrzymana w delikatnie zabawnym klimacie. Pokazowi towarzyszy muzyka Andrie Rieu. Gustowne i szykowne kostiumy dwóch par nawiązują do ubioru w stylu wiedeńskim. To niezwykła opowieść, która z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich widzów.

POLONEZ

Poloneza czas zacząć!

Tak dobrze znany nam wszystkim taniec przybiera niezwykle piękną i widowiskową formę z udziałem artystów z końmi. Kadryl ubrany w biało-czerwone barwy doskonale nadaje się na otwarcie wszelkich uroczystości. Gracja oraz niezwykła precyzja wykonania sprawiają, iż pokaz przykuwa uwagę publiczności oraz pozostaje na długo w jej pamięci.